Historie - současnost - budoucnost

Historie a zkušenosti naší společnosti se datují od roku 1997. V roce 2001 vznikla společnost QISO-MIRAIS, s.r.o. Hlavním předmětem podnikání společnosti je poradenství v oblasti řízení kvality, poradenství a příprava k certifikaci dle ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO/IEC 27001, HACCP, VDA, ISO/TS 16949, poradenství v oblasti životního prostředí, zajišťování dotací aj. Oceněním našich produktů je udělení ceny „ORGANIZACE PRO JAKOST ROKU 2000“.

Společnost QISO - MIRAIS, s.r.o. se díky komplexní nabídce, zaměření na nejvyšší kvalitu našich služeb, individuálnímu přístupu ke každému zákazníkovi a v neposlední řadě díky zajištění dotací dostala na vrchol produktivnosti a získala tak více jak 1300 zákazníků v České republice a na Slovensku. V současnosti máme přes 60 pracovníků včetně expertů širokého spektra odvětví. Společnost sídlí v Praze a pro lepší dostupnost k moravským zákazníkům má také pobočku v Olomouci. Máme zavedený systém řízení kvality dle mezinárodních standardů, jsme certifikováni dle mezinárodní normy ISO 9001. Naším cílem je poskytovat služby zaměřené především na jistotu, komfort a spokojenost našich zákazníků. V současné době jsme připravili k certifikaci více jak 1300 společností a většina zákazníků nadále využívá našich služeb při udržování systémů.

Společnost QISO - MIRAIS, s.r.o. má celorepublikovou působnost. Mezi naše zákazníky patří mimo jiné: Casus Direct Mail, a.s., Connex Praha, s.r.o., FOSFA a.s., GEOINDRUSTRIE s.r.o., První SaZ Plzeň, a.s., Altus Development s.r.o., DEFEND CENTRAL EUROPE a.s., Nemocnice Vsetín, p.o., Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o., Satpo Development s.r.o., Plynostav Pardubice holding a.s., Böhler Uddeholm CZ, s.r.o., Czechocar CS, a.s., Zdravotnická záchranná služba Olomouckého kraje, p.o., STORMWARE s.r.o., Město Osek a mnoho dalších viz. Reference

© 2008 QISO-MIRAIS, s.r.o. | Za Opravnou 276/8, Motol, 150 00 Praha 5 | e-mail: mirais@mirais.cz
Design a realizace: Aretin Geoinformatics s.r.o.