Historie - současnost - budoucnost

Historie a zkušenosti naší společnosti se datují od roku 1997. V roce 2001 vznikla společnost QISO-MIRAIS, s.r.o. Hlavním předmětem poskytování služeb společnosti je poradenství v oblasti BOZP a PO, řízení kvality, poradenství a příprava k certifikaci dle ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 27001, HACCP, poradenství v oblasti životního prostředí aj. Oceněním našich produktů je udělení ceny „ORGANIZACE PRO JAKOST ROKU 2000“.

Společnost QISO - MIRAIS, s.r.o. se díky komplexní nabídce, zaměření na nejvyšší kvalitu našich služeb, individuálnímu přístupu ke každému zákazníkovi a v neposlední řadě díky zajištění dotací dostala na vrchol produktivnosti a získala tak více jak 1300 zákazníků v České republice a na Slovensku. V současnosti máme přes 60 pracovníků včetně expertů širokého spektra odvětví. Společnost sídlí v Praze a pro lepší dostupnost k moravským zákazníkům má také pobočku v Olomouci. Máme zavedený systém řízení kvality dle mezinárodních standardů, jsme certifikováni dle mezinárodní normy ISO 9001. Naším cílem je poskytovat služby zaměřené především na jistotu, komfort a spokojenost našich zákazníků. V současné době jsme připravili k certifikaci více jak 1300 společností a většina zákazníků nadále využívá našich služeb při udržování systémů.

Společnost QISO - MIRAIS, s.r.o. má celorepublikovou působnost. Mezi naše zákazníky patří mimo jiné: NBU, BIS, městské části Hl.m. Praha, některé kraje, Manpowergroup, JLV, LEOEXPRES, Univerzita Karlova, BEST, Českomoravský beton, KELLER speciální zakládání, Automotiv a mnoho dalších viz. Reference

© 2008 QISO-MIRAIS, s.r.o. | Za Opravnou 276/8, Motol, 150 00 Praha 5 | e-mail: mirais@mirais.cz | Cookies
Design a realizace: Aretin Geoinformatics s.r.o.